TL2575-12IKV
Číslo produktu DigiKey
296-21496-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TL2575-12IKV
Popis
IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 12V 1 Výstup 1A TO-220-5 tvarované vodiče
Modely EDA/CAD
TL2575-12IKV Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
40V
Balení
Trubice
Spínací kmitočet
52kHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-5
Napětí - vstup (min)
4,75V