FSV8100V
Číslo produktu DigiKey
FSV8100VTR-ND - Páska a cívka (TR)
FSV8100VCT-ND - Řezaná páska (CT)
FSV8100VDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSV8100V
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO2773
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 8A Montáž na povrch TO-277-3
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
19.64 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 100 V
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
672pF při 4V, 1MHz
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
8A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
670 mV @ 8 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)