FSV15100V
Číslo produktu DigiKey
FSV15100VTR-ND - Páska a cívka (TR)
FSV15100VCT-ND - Řezaná páska (CT)
FSV15100VDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSV15100V
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO2773
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 15A Montáž na povrch TO-277-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FSV15100V Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
80 µA @ 100 V
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
15A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
660 mV @ 15 A