FQP27P06
Číslo produktu DigiKey
FQP27P06-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FQP27P06
Popis
MOSFET P-CH 60V 27A TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 60 V 27A (Tc) 120W (Tc) Průchozí otvor TO-220-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FQP27P06 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
43 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±25V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1400 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
120W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
70mOhm při 13,5A, 10V