OKI-78SR-5/1.5-W36-C
Číslo produktu DigiKey
811-2196-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OKI-78SR-5/1.5-W36-C
Popis
DC DC CONVERTER 5V 8W
Standardní dodací lhůta výrobce
43 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Náhradní lineární regulátor DC/DC převodník 1 Výstup 5V 1,5A 7V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OKI-78SR-5/1.5-W36-C Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
1,5A
Mfr
Výkon (W)
8 W
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Nosič
Vlastnosti
SCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Náhradní lineární regulátor
Účinnost
90,5%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
7V
Pouzdro
Modul 3-SIP
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
0,41" D x 0,30" Š x 0,65" V (10,4mm x 7,6mm x 16,5mm)