FQP17P06
Číslo produktu DigiKey
FQP17P06-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FQP17P06
Popis
MOSFET P-CH 60V 17A TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 60 V 17A (Tc) 79W (Tc) Průchozí otvor TO-220-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FQP17P06 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
27 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±25V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
900 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
79W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
120mOhm při 8,5A, 10V