FQD19N10LTM
Číslo produktu DigiKey
FQD19N10LTMTR-ND - Páska a cívka (TR)
FQD19N10LTMCT-ND - Řezaná páska (CT)
FQD19N10LTMDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FQD19N10LTM
Popis
MOSFET N-CH 100V 15.6A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 15,6A (Tc) 2,5W (Ta), 50W (Tc) Montáž na povrch TO-252AA
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
18 nC @ 5 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
870 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 50W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
100mOhm při 7,8A, 10V