FQD16N25CTM
Číslo produktu DigiKey
FQD16N25CTMTR-ND - Páska a cívka (TR)
FQD16N25CTMCT-ND - Řezaná páska (CT)
FQD16N25CTMDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FQD16N25CTM
Popis
MOSFET N-CH 250V 16A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 250 V 16A (Tc) 160W (Tc) Montáž na povrch TO-252AA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FQD16N25CTM Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
53.5 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1080 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
160W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
250 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
270mOhm při 8A, 10V