FDT1600N10ALZ
Číslo produktu DigiKey
FDT1600N10ALZTR-ND - Páska a cívka (TR)
FDT1600N10ALZCT-ND - Řezaná páska (CT)
FDT1600N10ALZDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDT1600N10ALZ
Popis
MOSFET N-CH 100V 5.6A SOT223-4
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 5,6A (Tc) 10,42W (Tc) Montáž na povrch SOT-223-4
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,8V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
3.77 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
225 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
10,42W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-4
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
160mOhm při 2,8A, 10V