FDMS86200DC
Číslo produktu DigiKey
FDMS86200DCTR-ND - Páska a cívka (TR)
FDMS86200DCCT-ND - Řezaná páska (CT)
FDMS86200DCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDMS86200DC
Popis
MOSFET N-CH 150V 9.3A DLCOOL56
Standardní dodací lhůta výrobce
48 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 150 V 9,3A (Ta), 28A (Tc) 3,2W (Ta), 125W (Tc) Montáž na povrch 8-PQFN (5x6)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
42 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2955 pF @ 75 V
Rozptylový výkon (Max)
3,2W (Ta), 125W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
150 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-PQFN (5x6)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
17mOhm při 9,3A, 10V