FDMS86200
Číslo produktu DigiKey
FDMS86200TR-ND - Páska a cívka (TR)
FDMS86200CT-ND - Řezaná páska (CT)
FDMS86200DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDMS86200
Popis
MOSFET N-CH 150V 9.6A/35A 8PQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
48 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 150 V 9,6A (Ta), 35A (Tc) 2,5W (Ta), 104W (Tc) Montáž na povrch 8-PQFN (5x6)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FDMS86200 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
46 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2715 pF @ 75 V
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 104W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
150 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-PQFN (5x6)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
18mOhm při 9,6A, 10V