BZX79C12-T50A
Číslo produktu DigiKey
BZX79C12-T50ACT-ND - Řezaná páska (CT)
BZX79C12-T50ATB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX79C12-T50A
Popis
DIODE ZENER 12V 500MW DO35
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 12 V 500 mW ±5% Průchozí otvor DO-35
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 100 mA
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-65°C ~ 200°C
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
DO-35
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms