BZX79C12
Číslo produktu DigiKey
2156-BZX79C12-ND
Výrobce
Fairchild Semiconductor
Číslo produktu výrobce
BZX79C12
Popis
DIODE ZENER 12V 500MW DO204AH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 12 V 500 mW ±5% Průchozí otvor DO-204AH (DO-35)
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V
Balení
Hromadné balení
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 100 mA
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-65°C ~ 200°C
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Tolerance
±5%
Pouzdro
Výkon - max
500 mW