1N5338BG není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
onsemi
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Microchip Technology
Zenerova dioda 5.1 V 5 W ±5% Průchozí otvor Axiální
1N5338BG
Číslo produktu DigiKey
1N5338BGOS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1N5338BG
Popis
DIODE ZENER 5.1V 5W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
1N5338BG Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.2 V @ 1 A
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-65°C ~ 200°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Výkon - max
5 W
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
1.5 Ohms