1N5918AE3/TR13 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Nexperia USA Inc.
Skladem : 10 992
Katalogový list
Similar
Nexperia USA Inc.
Skladem : 9 769
Katalogový list
onsemi
onsemi
Skladem : 359
Zenerova dioda 5.1 V 1.5 W ±10% Průchozí otvor DO-204AL (DO-41)
1N5918AE3/TR13
Číslo produktu DigiKey
1N5918AE3/TR13-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1N5918AE3/TR13
Popis
DIODE ZENER 5.1V 1.5W DO204AL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 2 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.2 V @ 200 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Stav součásti
Zastaralé
Způsob montáže
Průchozí otvor
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±10%
Dodávaná velikost pouzdra
DO-204AL (DO-41)
Výkon - max
1.5 W
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
4 Ohms