TFA20C00DBER | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | TFA20C00DBER |
Popis | 0805 RF ATTENUATOR |
Standardní dodací lhůta výrobce | 18 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | RF útlumové články 0dB 0 Hz ~ 20 GHz 50 Ohms 100mW 0805 (2012 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Hodnota útlumu 0dB |
Výrobce Ohmite | Kmitočtový rozsah 0 Hz ~ 20 GHz |
Řada | Výkon (W) 100mW |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Impedance 50 Ohms |