TFA20C00DBER
Číslo produktu DigiKey
273-TFA20C00DBERTR-ND - Páska a cívka (TR)
273-TFA20C00DBERCT-ND - Řezaná páska (CT)
273-TFA20C00DBERDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TFA20C00DBER
Popis
0805 RF ATTENUATOR
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF útlumové články 0dB 0 Hz ~ 20 GHz 50 Ohms 100mW 0805 (2012 metrický)
Kategorie
Hodnota útlumu
0dB
Výrobce
Ohmite
Kmitočtový rozsah
0 Hz ~ 20 GHz
Řada
Výkon (W)
100mW
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Impedance
50 Ohms