850F25RE
850F25RE
850F25RE
Číslo produktu DigiKey
850F25RE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
850F25RE
Popis
RES CHAS MNT 25 OHM 1% 50W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 Ohms ±1% 50W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
850F25RE Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±20ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 275°C
Řada
Typ potahu a tělesa
Hliníkový
Balení
Hromadné balení
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
1,938" D x 1,156" Š (49,23mm x 29,36mm)
Odpor
25 Ohms
Výška při usazení (max)
0,620" (15,75mm)
Tolerance
±1%
Provedení přívodů
Pájecí očka
Výkon (W)
50W