HSA50R56J
Číslo produktu DigiKey
A137175-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HSA50R56J
Popis
RES CHAS MNT 0.56 OHM 5% 50W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
560 mOhms ±5% 50W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C
Řada
Typ potahu a tělesa
Hliníkový
Balení
Hromadné balení
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
2,008" D x 1,181" Š (51,00mm x 30,00mm)
Odpor
560 mOhms
Výška při usazení (max)
0,669" (17,00mm)
Tolerance
±5%
Provedení přívodů
Pájecí očka
Výkon (W)
50W