S40F1C-P05MFG0-500S
Číslo produktu DigiKey
1907-1639-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S40F1C-P05MFG0-500S
Popis
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
S40F1C-P05MFG0-500S Modely
Počet pozic
5
Jmenovitý proud (A)
7,5A
Otvor pro kabel
0,177" ~ 0,197" (4,50mm ~ 5,00mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 120°C