K20F1C-P05LFG0-500S
Číslo produktu DigiKey
1907-1285-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
K20F1C-P05LFG0-500S
Popis
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Pájecí žlábek
Kategorie
Povrch pouzdra
Chrom přes nikl
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Řada
Barva
Stříbrný
Balení
Hromadné balení
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ konektoru
Vlastnosti
Zadní kryt, Ochrana proti vytržení
Počet pozic
5
Jmenovitý proud (A)
7,5A
Velikost pouzdra - vložka
0
Otvor pro kabel
0,177" ~ 0,197" (4,50mm ~ 5,00mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-40°C ~ 120°C