182-037-113R531
182-037-113R531
182-037-113R531
Číslo produktu DigiKey
182-37ME-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
182-037-113R531
Popis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Podrobný popis
37 Poloha D-Sub Zástrčka, Samčí piny Konektor
Modely EDA/CAD
182-037-113R531 Modely
Jmenovitý proud (A)
5A
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Vzdálenost backset
0,318" (8,08mm)
Počet pozic
Vlastnosti
Zámek desky, Zemnicí zářezy
4 (DC, C)
Materiál kontaktu
Mosaz
Typ kontaktu
Signál
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C