A-DSF 37LPIII/Z
A-DSF 37LPIII/Z
A-DSF 37 LPIII/Z
Číslo produktu DigiKey
123-A-DSF37LPIII/Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A-DSF 37 LPIII/Z
Popis
CONN D-SUB PLUG 37POS IDC
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
37 Poloha D-Sub Zástrčka, Samčí piny Konektor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
A-DSF 37 LPIII/Z Modely
Kategorie
Průmyslové počítače
Ocelový, Pocínovaný
Mfr
Povrch kontaktu
Zlatá
Balení
Nosič
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení konektoru
Jmenovitý proud (A)
3A
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Vlastnosti
Průchodkový, Zemnicí zářezy, Ochrana proti vytržení
Počet pozic
Jmenovité napětí
250V
Počet řad
2
Barva
Černá
Způsob montáže
Dielektrický materiál
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
4 (DC, C)
Velikost vodiče
26-28AWG
Typ kontaktu
Signál
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Funkce příruby
Těleso/pouzdro (bez závitu)
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C