W40S12BS1P5-57
Číslo produktu DigiKey
563-W40S12BS1P5-57-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
W40S12BS1P5-57
Popis
DC FAN ,40X40X28MM, 12VDC, 39.5C
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 40mm D x 40mm V Koule 39,5CFM (1,11m³/min) 4 vodiče
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana uzamčeného rotoru, Regulace PWM, Snímač rychlosti
Mfr
Šum
72,0dB(A)
Řada
Výkon (W)
39 W
Balení
Nosič
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
4 vodiče
Jmenovité napětí
Provozní teplota
14 ~ 176°F (-10 ~ 80°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 40mm D x 40mm V
Jmenovitý proud (A)
3,25A
Šírka
28,00mm
Napěťový rozsah
10,8 ~ 13,2VDC
Průtok vzduchu
39,5CFM (1,11m³/min)
Materiál - rám
Polyfenylensulfid (PPS)
Statický tlak
6,696" H2O (1668,0Pa)
Materiál - nůž
Polyfenylensulfid (PPS)
Typ ložiska
Koule
Životnost při teplotě
70000h při 40°C