C80H12BS4ME-07
Číslo produktu DigiKey
563-C80H12BS4ME-07-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C80H12BS4ME-07
Popis
DC FAN ,80X80X80MM, 12VDC, 203.0
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální (duální) 12VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 203,0CFM (5,68m³/min) 4 vodiče na ventilátor
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana uzamčeného rotoru, Regulace PWM, Snímač rychlosti
Mfr
Šum
80,5dB(A)
Řada
Výkon (W)
171.6 W
Balení
Nosič
OT/MIN
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
4 vodiče na ventilátor
Jmenovité napětí
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Jmenovitý proud (A)
14,3A
Šírka
80,00mm
Napěťový rozsah
10,8 ~ 13,2VDC
Průtok vzduchu
203,0CFM (5,68m³/min)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Statický tlak
6,038" H2O (1504,0Pa)
Materiál - nůž
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ložiska
Koule
Životnost při teplotě
70000h při 40°C