ST-4ETB103
Číslo produktu DigiKey
563-ST-4ETB103TR-ND - Páska a cívka (TR)
563-ST-4ETB103CT-ND - Řezaná páska (CT)
563-ST-4ETB103DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ST-4ETB103
Popis
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Podrobný popis
10 kOhms 0,25W, 1/4W Přívod tvaru L Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Modely EDA/CAD
ST-4ETB103 Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Odpor
10 kOhms
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,197" x 0,177" čelo (5,00mm x 4,50mm)
Tolerance
±20%