23BR10KLFTR
Číslo produktu DigiKey
987-1014-2-ND - Páska a cívka (TR)
987-1014-1-ND - Řezaná páska (CT)
987-1014-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
23BR10KLFTR
Popis
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 kOhms 0,25W, 1/4W Přívod tvaru L Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
23BR10KLFTR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
TT Electronics/BI
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor
10 kOhms
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Výkon (W)
0,25W, 1/4W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,197" x 0,177" čelo (5,00mm x 4,50mm)
Tolerance
±20%