ST-32EB103 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Nidec Components
Skladem : 6 630
Katalogový list
10 kOhms 0,125W, 1/8W Přívod tvaru L Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
ST-32EB103
Číslo produktu DigiKey
563-ST-32EB103-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ST-32EB103
Popis
TRIMMER 10K OHM 0.125W GW TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Nidec Components
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor
10 kOhms
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Výkon (W)
0,125W, 1/8W
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 0,134" x 0,134" čelo (3,40mm x 3,40mm)
Tolerance
±20%