3361P-1-204GLF
Číslo produktu DigiKey
3361P-1-204GLFTR-ND - Páska a cívka (TR)
3361P-1-204GLFCT-ND - Řezaná páska (CT)
3361P-1-204GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3361P-1-204GLF
Popis
TRIMMER 200K OHM 0.5W GW TOP ADJ
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 kOhms 0,5W, 1/2W Přívod tvaru L Montáž na povrch Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
3361P-1-204GLF Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Bourns Inc.
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor
200 kOhms
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,277" x 0,264" čelo (7,04mm x 6,70mm)
Tolerance
±10%