CL-SA-12C-02
Číslo produktu DigiKey
563-1388-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CL-SA-12C-02
Popis
SWITCH SLIDE SPDT 500MA 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Posuvný přepínač SPDT Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CL-SA-12C-02 Modely
Kategorie
Délka aktuátoru
1,40mm
Výrobce
Nidec Components
Materiál kontaktu
Zlato (Au)
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
PC vývod
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Obvod
SPDT
Dráha spínače
1,60mm
Časování kontaktů
Nezkratující (BBM)
Mechanická životnost
10,000 cyklů
Funkce přepínače
Zap.-Zap.
Elektrická životnost
2,000 cyklů
Jmenovitý proud (A)
500mA (DC)
Provozní síla
255gf
Stejnosměrné jmenovité napětí
12 V