UVZ1V471MPD
Číslo produktu DigiKey
493-1321-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UVZ1V471MPD
Popis
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UVZ1V471MPD Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Mfr
Polarizace
Polární
Řada
Aplikace
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
460 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,689" (17,50mm)
Jmenovité napětí
35 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C