UPM1V471MHD6
Číslo produktu DigiKey
493-15791-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UPM1V471MHD6
Popis
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 5000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UPM1V471MHD6 Modely
Kategorie
Stupeň ochrany
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
1.01 A @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.27 A @ 10 kHz
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Impedance
55 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,630" prům. (16,00mm)
Jmenovité napětí
35 V
Výška při usazení (max)
0,669" (17,00mm)
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C