RSA0J221MCN1GS
Číslo produktu DigiKey
493-14278-2-ND - Páska a cívka (TR)
493-14278-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-14278-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RSA0J221MCN1GS
Popis
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF 6.3 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 15mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RSA0J221MCN1GS Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Výrobce
Nichicon
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
316 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3.16 A @ 100 kHz
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
220 µF
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,256" D x 0,256" Š (6,50mm x 6,50mm)
Jmenovité napětí
6.3 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
15mOhm