6SVPC220MV | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 6SVPC220MV |
Popis | CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 42 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 220 µF 6.3 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 15mOhm 2000h při 105°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 6SVPC220MV Modely |
Kategorie | Provozní teplota -55°C ~ 105°C |
Výrobce Panasonic Industry | Aplikace Univerzální |
Řada | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 158 mA @ 120 Hz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 3.16 A @ 100 kHz |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,248" prům. (6,30mm) |
Typ Polymer | Výška při usazení (max) 0,236" (6,00mm) |
Kapacita 220 µF | Rozměry plochy pro povrchovou montáž 0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm) |
Tolerance ±20% | Způsob montáže Montáž na povrch |
Jmenovité napětí 6.3 V | Pouzdro Radiální, Krabice - SMD |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 15mOhm | Základní číslo produktu |
Životnost při teplotě 2000h při 105°C |