PLG0J152MDO1
Číslo produktu DigiKey
493-14393-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PLG0J152MDO1
Popis
CAP ALUM POLY 1500UF 20% 6.3V TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1500 µF 6.3 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 9mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PLG0J152MDO1 Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Výrobce
Nichicon
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
6.3 A @ 100 kHz
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
1500 µF
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Průchozí otvor
Jmenovité napětí
6.3 V
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
9mOhm