APSC6R3ELL152MJB5S
Číslo produktu DigiKey
565-3229-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APSC6R3ELL152MJB5S
Popis
CAP ALUM POLY 1500UF 20% 6.3V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1500 µF 6.3 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 10mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APSC6R3ELL152MJB5S Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
5.56 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
1500 µF
Výška při usazení (max)
0,453" (11,50mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
6.3 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
10mOhm