PMEG10020ELRX | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PMEG10020ELRX |
Popis | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123W |
Standardní dodací lhůta výrobce | 16 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 100 V 2A Montáž na povrch SOD-123W |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PMEG10020ELRX Modely |
Kategorie | Doba zpětného zotavení (trr) 3.7 ns |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 150 nA @ 100 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kapacita při Vr, F 70pF při 1V, 1MHz |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže |
Technologie | Pouzdro |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 100 V | Dodávaná velikost pouzdra SOD-123W |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 2A | Provozní teplota - přechod 175°C (max.) |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 830 mV @ 2 A | Základní číslo produktu |
Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |