SMAJ48A-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMAJ48A-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ48A-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ48A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ48A-13-F
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
77,4V Svorka 5,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ48A-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
48V
Průrazné napětí (min)
53,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,4V