PMEG045V100EPE-QZ
Číslo produktu DigiKey
1727-PMEG045V100EPE-QZTR-ND - Páska a cívka (TR)
1727-PMEG045V100EPE-QZCT-ND - Řezaná páska (CT)
1727-PMEG045V100EPE-QZDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PMEG045V100EPE-QZ
Popis
DIODE SCHOTTKY 45V 10A CFP15B
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 45 V 10A Montáž na povrch CFP15B
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
36 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
600 µA @ 45 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
1140pF při 1V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
45 V
Způsob montáže
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Pouzdro
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
490 mV @ 10 A
Dodávaná velikost pouzdra
CFP15B
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Provozní teplota - přechod
175°C