NHD-4.3-480272FT-CSXP-CTP
Číslo produktu DigiKey
757-NHD-4.3-480272FT-CSXP-CTP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-4.3-480272FT-CSXP-CTP
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Modely EDA/CAD
NHD-4.3-480272FT-CSXP-CTP Modely
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)