DT043CTFT-IPS-PTS
Číslo produktu DigiKey
1987-DT043CTFT-IPS-PTS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DT043CTFT-IPS-PTS
Popis
GRAPHIC DISPLAY IPS RGB 4.3"
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) I2C, SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategorie
Podsvětlení
LED – bílá
Počet obrazových bodů
480 x 272
Balení
Hromadné balení
Rozhraní
I2C, SPI
Stav součásti
Aktivní
Typ řídicí jednotky
SC7283
Typ displeje
IPS (In-Plane Switching)
Transmisivní
Barva pozadí
Černá
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Velikost bodu
0,07mm Š x 0,20mm V
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)
Rozteč bodů
0,20mm Š x 0,20mm V
Sledovací plocha
96,04mm Š x 54,86mm V