NHD-4.3-480272FT-CSXN-CTP je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Newhaven Display Intl
Skladem : 135
Katalogový list
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272 (WQVGA)
EVE2 TFT Modules
HDMI TFT Modules
NHD-4.3-480272FT-CSXN-CTP
Číslo produktu DigiKey
NHD-4.3-480272FT-CSXN-CTP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-4.3-480272FT-CSXN-CTP
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
NHD-4.3-480272FT-CSXN-CTP Modely
Kategorie
Sledovací plocha
95,44mm Š x 54,20mm V
Výrobce
Newhaven Display Intl
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Hromadné balení
Počet obrazových bodů
480 x 272 (WQVGA)
Stav součásti
Zastaralé
Rozhraní
SPI
Typ displeje
TFT - barevný
Typ řídicí jednotky
FT813
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)