NHD-3.9-480128AF-ASXP-T
Číslo produktu DigiKey
757-NHD-3.9-480128AF-ASXP-T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-3.9-480128AF-ASXP-T
Popis
3.9" BAR-TYPE IPS TFT W/ RTP RGB
Podrobný popis
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) Paralelní, 24bitový (RGB) 3,9" (99,06mm) 480 x 128
Modely EDA/CAD
NHD-3.9-480128AF-ASXP-T Modely
Kategorie
Sledovací plocha
95,64mm Š x 25,94mm V
Výrobce
Newhaven Display Intl
Podsvětlení
LED
Počet obrazových bodů
480 x 128
Rozhraní
Paralelní, 24bitový (RGB)
Typ displeje
TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině)
Typ řídicí jednotky
ST7282
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Odporový
Barva pozadí
Černá
Úhlopříčka obrazovky
3,9" (99,06mm)