PIXXILCD-39P4-CTP_View2
PIXXILCD-39P4-CTP
Číslo produktu DigiKey
1613-PIXXILCD-39P4-CTP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIXXILCD-39P4-CTP
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.9"
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný I2C, SPI, UART 3,9" (98,34mm) 480 x 128
Počet obrazových bodů
480 x 128
Černá
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
3,9" (98,34mm)