NKE0303SC
Číslo produktu DigiKey
811-1428-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NKE0303SC
Popis
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V 303mA 3V - 3,6V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NKE0303SC Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
303mA
Mfr
Výkon (W)
1 W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Trubice
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
72%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
3V
Pouzdro
Modul 4-SIP
Napětí - vstup (max)
3,6V
Velikost / rozměry
0,45" D x 0,24" Š x 0,29" V (11,5mm x 6,0mm x 7,5mm)