KC2016K12.0000C1GE00
Číslo produktu DigiKey
478-KC2016K12.0000C1GE00TR-ND - Páska a cívka (TR)
478-KC2016K12.0000C1GE00CT-ND - Řezaná páska (CT)
478-KC2016K12.0000C1GE00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KC2016K12.0000C1GE00
Popis
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,6V ~ 3,63V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
KC2016K12.0000C1GE00 Modely
Kategorie
Napájecí napětí
1,6V ~ 3,63V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
6mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)