KC2016K25.0000C1GE00
Číslo produktu DigiKey
478-KC2016K25.0000C1GE00TR-ND - Páska a cívka (TR)
478-KC2016K25.0000C1GE00CT-ND - Řezaná páska (CT)
478-KC2016K25.0000C1GE00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KC2016K25.0000C1GE00
Popis
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,6V ~ 3,63V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
KC2016K25.0000C1GE00 Modely
Kategorie
Napájecí napětí
1,6V ~ 3,63V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Odebíraný proud (max)
5mA
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)