XRCPB24M000F2P00R0 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Murata Electronics
Skladem : 31 684
Katalogový list
24 MHz ±20ppm Krystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, Bez přívodů