XRCGE26M000FBA2AR0
Číslo produktu DigiKey
490-XRCGE26M000FBA2AR0TR-ND - Páska a cívka (TR)
490-XRCGE26M000FBA2AR0CT-ND - Řezaná páska (CT)
490-XRCGE26M000FBA2AR0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XRCGE26M000FBA2AR0
Popis
26.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-15PPM IN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
26 MHz ±15ppm Krystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
XRCGE26M000FBA2AR0 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet
26 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočtová stabilita
±35ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±15ppm
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)
Zátěžná kapacita
8pF