AMCA31-2R450G-S1F-T3
Číslo produktu DigiKey
535-14095-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-14095-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-14095-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMCA31-2R450G-S1F-T3
Popis
RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,45GHz Bluetooth, IoT, ISM, M2M, Wi-Fi, ZigBee™ Čip Anténa RF 2,4GHz ~ 2,5GHz 2,3dBi Pájecí materiály Montáž na povrch
Modely EDA/CAD
AMCA31-2R450G-S1F-T3 Modely
Kategorie
Typ antény
Čip
Výrobce
Abracon LLC
Počet pásem
1
Řada
Zisk
2,3dBi
Digi-Reel®
Výkon - max
3 W
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
Pájecí materiály
RF skupina/standard
Bluetooth, Všeobecné pásmo ISM, Wi-Fi
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočtová skupina
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Výška (max)
0,047" (1,20mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
2,45GHz
Aplikace
Bluetooth, IoT, ISM, M2M, Wi-Fi, ZigBee™
Kmitočtový rozsah
2,4GHz ~ 2,5GHz